-
Re: {{{{{PUP WONT EAT HIS FOOD.}}}}}???????
@Jack
I am not trying to so called be "immune to learning" there clearly will be disagreements here and there that's just the way things are. I am not trying rebel at everything you say, I take it into consideration, but if i i have quistions i will simply as them and that is what i have been doing.
I am just confused on just the fact that
for example - say that i go to the store and buy a $40 dollar bag of dog food for lets say 2 dogs.
for example - say i go to the store and get $40 dollars worth of raw feed for 2 dogs
I know raw will be cheaper but which will last me longer because i am about 50 min away from any store in my area where my yard is????????
Posting Permissions
- You may not post new threads
- You may not post replies
- You may not post attachments
- You may not edit your posts
-
Forum Rules